Loomsetest saadustest loobujad ja sinnapoole teel olijad on ohtlikud, sest nende eetika, jätkusuutlikusele orienteerumine ja (jätkuvalt paranev) keskmisest parem tervis ning pikem eluiga seavad ohtu lihasööjate mugava enesega rahulolu ja ego. Lisaks võivad tulevikus töö kaotada tuhanded lihunikud, kes väidetavalt väga oma tööd armastavad ja mitte mingil juhul millegi muuga tegeleda ei taha. Seega – veganlus on ohtlik ja tuleb lugeda äärmuslaste ja terroristidega ühte patta.

See ju pole normaalne, et nad tahavad lõpetada kümnete miljardite farmiloomade ja lindude piinamised ja hukkamised, vähendada massiivselt keskkonna saastet ning vähki ja veresoonkonnahaigustesse haigestumist. Lisaks jauravad nad laste ja lastelaste elu perspektiividest (mis ma sinna ikka teha saan, mis pärast mind juhtub), ananassikiust valmistatud “nahast” ja jumal teab mis mõttetustest veel.

Demokraatlikus ühiskonnas on vabadused, mida me kõik kõrgelt hindame. Aga me teame ka, et igaühe vabadused on lubatud kuni piirini, mil need vabadused hakkavad piirama teiste vabadusi või muutuvad teistele ohtlikuks. Seega – peatage veganid, enne kui nad need farmiloomad, iseenda, oma lapsed ja planeet Maa päästavad! Kellele seda veel vaja on? Ja mis siis meist saab?!