Olgem muutustele avatud. Uskumusi tuleb muuta. Elu vundament on niikuinii muutused. Mis on alati “nii” olnud, ühel hetkel enam “nii” pole. See käib absoluutselt iga asja kohta – iga sinu arvamus, teadmine, eesmärk, unistus, hoiak, eluviis jne – kõik on muutumises.


Näiteks ühel hetkel pole mõtet enam inimesi vandenõuteoreetikuteks nimetada, kui nende väited on tuhandeid korda tõestust leidnud ja on üldine uuenenud teadmine kujunenud. Proovigem leppida, et me varem teadsime midagi valesti. Ja olgem valmis, et ka praegused teadmised on ühel hetkel kahtluse alla seatud või lausvaleks osutunud. Kõik voolab. Kõik muutub. Voolakem ja muutuge kaasa.


Või näiteks ühel hetkel pole sa äkki võimeline tegema seda, mida enda elus kõige tähtsamaks pidasid ja endale selle kaudu identiteedi lõid. Või sul pole enam seda, mis su elule tähenduse andis. Kas sul on plaan b? Kas oled valmis läbima täieliku transformatsiooni? Tegelikult ei küsi teatud muutused, kas sa oled valmis. Need lihtsalt voolavad varem või hiljem sinuni, võtavad su kaasa ja sinu asi on vooluga kohaneda ja sellest endale parim võimalus luua. Seda nimetatakse Eluks.


Olgem siis valmis ning vabad muutuma ja voolama nagu vesi.