Igaüks loodab, et teda armastatakse. Sageli usume, et meid armastatakse, sest meile öeldakse seda. Vahel võib aga selguda, et päriselt sind ei armastata.

See ei tähenda, et sa pole armastusväärne. Ära unusta, et sa oled loodud armastusest. Sa ise armastad ennast, sest sa oled osake kõiksuse armastusest. Sa oled armastuses. Ja tegelikult sellest piisab, et ise kõiki ja kõike armastada.
Nii sa armastad tingimusteta ja oled sõltumatu teiste hinnangutest, arvamustest ja tujudest. Sa oled vaba hoolima, head soovima, andma, looma, tegutsema, olema. Armastust ei saa keelata, piirata, vangistada, see voolab lõpmatust allikast. Sa oled päriselt vaba!

Kui keegi teeb sulle haiget ja ülekohut, siis armasta teda kogu oma väega, sest ta vajab seda kõige rohkem. Ka sa ise vajad seda. Karma on õiglane ja vääramatu niikuinii, sa lase voolata vaid armastusel, jäta viha, kättemaks ja vimm, need vähendavad ja madaldavad sinu hinge ja energiat.

Iga valu, hirm, ülekohus ja viha kahvatub armastuse väe ees. Kes on armastuses, on murdmatu ja haavamatu, sest armastus andestab kõik, talub kõik, ravib kõik ja annab kõigele tähenduse.

Iga hing on ainulaadne, iga elutee unikaalne. Ja ometi oleme kõik üks ja seesama – kõiksuse armastuse kangalõimed.

Hinga, naerata, ole tänulik ja täitu armastuse väega!
Kes päriselt armastab, on tõeliselt vaba.