Kolm moodust, kuidas elada tervislikult ja hea enesetundega.

Need moodused nõuavad tööd iseendaga, aga investeering tasub end pikas perspektiivis kuhjaga ära. Siin on esitatud kolm meetodit, mis on kehtinud juba kolm tuhat aastat:

1. Hakka märkama oma mõtteid. Kuluta igal õhtul viis minutit, et panna kirja see, mida sa päeva jooksul tundsid. Tuleta meelde tekkinud olukordi ja oma emotsioone. Milliseid negatiivseid isikuomadusi see sinu kohta paljastab? Mida kavatsed sa teha homme, et ennast parandada ja neid konkreetseid isikuomadusi muuta? Väga tähtis on see kõik kirja panna.

2. Püüa rohkem mõelda asjadele, mis su õnnelikuks teevad. See ongi positiivse mõtlemise imeline jõud. Kui sa keskendud meeldivatele asjadele, siis sa otsekui elaksid teistsuguste vibratsioonide lainel ja su keha hakkab end tervendama. Veelgi parem on see, et sinu ellu ilmub suurem hulk häid asju, sest ühel hetkel muutuvad reaalsuseks kõik sinu mõtted, sealhulgas ka probleemid, mis sind häirivad. Keskendu nauditavatele asjadele ja sa näed, kuidas kõik hakkab muutuma.

3. Proovi meditatsiooni. Nii keha kui ka mõistus puhkavad ja tervendavad end meditatsiooni ajal. Haigus on lihtsalt meie keha signaal ebaõige (või pigem mittekasuliku) elustiili puhul. Esialgu avaldub see signaal ärevuse, hirmu ja negatiivsete mõtetena. Alles siis, kui inimene ei püüa iseendaga sugugi tööd teha, hakkab keha saatma tähelepanu püüdmiseks võimsamat signaali füüsiliste sümptomite näol, et panna inimest mõtlema sellele, mida ta valesti teeb.

Jäta oma ellu ainult kasulikud ja tähendusrikkad asjad, sest kõik see, mis on sinu jaoks kasulik, on alati kasulik ka kõigi teiste jaoks.

 

Iidne ajurveda